Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Filename: libraries/Functions.php

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

Bilogora u snijegu - 20. prosinca 2009.

Nekoliko planinara je jedinu bijelu i hladnu nedjelju ove zime iskoristilo za šetnju po Bilogori. Uživajte u fotografijama!

Kad smo ujutro krenuli, temperatura je bila minus osamnaest, a do deset je narasla do minus jedanaest. S obzirom da je tijekom jutra zasjalo sunce, prizori su bili prekrasni.