Hrvatsko planinarsko društvo “Bilogora” Bjelovar

NAJAVA IZLETA I AKCIJA

27. proljeće na bilogori

27. Proljeće na Bilogori

Bliži nam se već tradicionalna, 27. po redu planinarska manifestacija Proljeće na Bilogori. I ovaj put planinari su organizirali obilazak 4 planinarske staze, duljine od 4 do 16 km.

HPD Bilogora

Kako postati naš član, platiti članarinu, podići iskaznicu…

Svi koji žele platiti godišnju članarinu, produžiti staru ili izvaditi (kupiti) novu iskaznicu Hrvatskog planinarskog saveza ili se učlaniti u HPD „Bilogora“ Bjelovar, mogu doći u firmu KONČIĆ, obrt za popravak odjeće, koja se nalazi u ulici Hrvatskih branitelja 12 (radi lakšeg snalaženja - park na Radićevu trgu, odmah uz mesnicu Jurušić!). Tamo kod Vesne mogu ostaviti ispunjenu pristupnicu za članstvo, suglasnost roditelja (za mlađe od 18 godina) i potvrdu o plaćanju ili novac! Za par dana po zahtjevu mogu doći po iskaznice.

E-mail lista
Primajte obavijesti o akcijama i izletima i prijavite se na našu mail listu

SADRŽAJ RUBRIKE