20. Antunovski piknik - Krndija

Bilogorski planinari pohodili su 9.lipnja 2013. godine Krndiju povodom 20. „Antunovskog piknika“ u organizaciji PD Krndija“ Našice.

Planinari iz svih krajeva Hrvatske okupljeni na izletištu „Paulinovac“ nedaleko Našica krenuli su na hodanje po izuzetno lijepom vremenu.
Kroz životopisni krajolik Krndije obišli smo kontrolne točke Lončarski vis, Vodovod-Našice i Bedemgrad, te se nakon pet sati hodanja vratili na polaznu točku „Paulinovac“.
null
Ostatak dana proveli smo u druženju uz slavonski čobanac i zvukove tamburica.
null
Po povratku kući posjetili smo Zavičajni muzej Našice u sklopu dvorca grofova Pejačević i najljepši uređeni perivoj u Hrvatskoj.
null
Veseli i puni pozitivnih dojmova vratili smo se u Bjelovar oko 22 sata.

Vodič izleta:
Ivan Legin