Čamac dobio nagradu za najbolju fotografiju

HPD "Sunovrat" Đurđenovac povod dana Društva organiziralo je planinarski foto-dia festival 29.siječnja 2011. Sudjelovati su mogli svi planinari i to u dvije tehnike:
FOTOGRAFIJE, razvijene iz negativa ili digitalnih snimaka, isključivo na formatu 15×21 cm ili A5-format
DIGITALNE FOTOGRAFIJE (u jpg formatu, dostavljene na CD-u)

Tema natječaja bila je priča o jednom izletu u 13 slika. Deset ih je moralo popratiti tijek izleta, a preostale tri trebale su predstaviti nešto posebno što je jako dojmilo autora na tom izletu. Planinar HPD "Bilogora" Bjelovar, Zvonimir Čamilović - Čamac dobio je priznanje za naj fotografiju festivala sa temom "Sahara". Kao nagradu dobio je pisano priznanje i knjigu "Sva čuda svijeta" te bocu vina, feričansko vinogorje, iz ovog podneblja. Čestitamo Čamcu i želimo mu još puno lijepih fotografija!