Plan izleta Visokogorske sekcije u 2012. godini

Objavljujemo plan izleta i akcija Visokogorske sekcije u 2012. godini. U planu nisu detaljno navedeni datumi budući da akcija ovisi o različitim okolonostima, a datum će biti objavljen barem mjesec dana prije polaska. Akcije su namijenjene manjem broju polaznika, a o detaljima izleta polaznici će biti obaviješteni na sastancima s vodičem koji će se održavati u vrijeme objavljeno na mrežnoj stranici Društva. Namjera nam je da privučemo i okupimo planinare i one koji će to postati koji su u ponešto snažnijoj fizičkoj spremi i mogu podnijeti fizičke i psihičke napore koje od njih zahtijevaju teže akcije ili bi to željeli. Ukoliko želite biti obaviješteni o akcijama i obavijestima Visokogorske sekcije, javite se na mail .(JavaScript must be enabled to view this email address).

Zimski usponi (siječanj, veljača, prva polovica ožujka):
Kalnik (pohod preko Sedam zuba) - vježbe za alpske uspone; jednodnevni odlasci prema dogovoru (tijekom cijele godine)
Klek (1181 m) - jednodnevni pohod
Lisca, Slovenija - (953 m) - jednodnevni pohod

Ljetni usponi (lipanj, srpanj, kolovoz, rujan):
Stol, Karavanke, Slovenija (2237 m) - dvodnevni pohod (dom)
Krofička iz Logarske doline, Kamniško-savinjske Alpe (2083 m) - jednodnevni pohod
Storžič, Slovenija (2132 m) - jednodnevni pohod
Debela peć, Julijske Alpe, Slovenija (2014 m) - dvodnevni pohod (dom)
Tuhobić, Gorski kotar, Hrvatska (1109 m) - jednodnevni pohod
Crnopac, Staza Malog princa, Velebit - dvodnevni pohod (šatori)
Stap, Kamena galerija, Velebit - višednevni pohod (šatori)