Otputovao nam Zvonimir!

Naš planinar Zvonimir Čamilović je u subotu 19. lipnja 2010. otputovao na četrnaestodnevni obilazak Turske. Glavni je cilj pohoda mitski vrh Ararat koji je visok 5156 m.

Uspon je predviđen četiri dana, a ostatak vremena će planinari provesti u obilasku kulturnih i povijesnih znamenitosti te zanimljive zemlje. Čamac je u društvu deset drugih planinara iz Zagreba, Varaždina i Ivanić Grada, a vodi ih iskusni Milan Rajšić. Planinari se vraćaju 4. srpnja. Našem Zvonimiru i čitavoj ekipi želimo lijepo vrijeme, prekrasne vidike i mirne gojzerice, uspješan pohod i sretan povratak kući.