ZUMA - nova lokacija druženja planinara četvrtkom

Od četvrtka 5.12.2013. godine planinari HPD "Bilogora" svoja će neformalna druženja i sastanke održavati na novoj adresi Ivana Mažuranića 5 (preko puta Doma kulture) u lounge baru ZUMA. Druženja će počinjati u 17.00 sati (5.12.2014. iznimno od 18.00 sati).

Članovi HPD "Bilogore" sastaju se od 20.siječnja 2011. svakog četvrtka na neformalnim druženjima na kojima se dobivaju i razmjenjuju informacije o izletima, radu Društva, pregledavaju fotografije (s CD-a) i prepričavaju planinarski doživljaji. Prestankom rada našeg kultnog okupljališta (nadamo se privremenog) caffe bara K-2 planinarska druženja sele se na novu lokaciju u lounge bar Zuma. Na druženja mogu dolaziti svi koje zanima tematika o planinarenju i ljepotama prirode bez obzira jesu li naši članovi .

Željko Vinković,
predsjednik HPD "Bilogora"