Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

VESELA DJECA - radna akcija ( nije održana zbog kiše)

građanska inicijativa HPD “Bilogora” Bjelovar
2. radna akcija na Kamenitovcu
6. travnja 2013.(subota) - planinarski dom “Kamenitovac” u 11.00 h.
Voditeljica inicijative : Anamarija Kosar 095/906-5222

Nakon prve uspješno odrađene radne akcije obnove dječjeg igrališta na Kamenitovcu krećemo na drugu fazu uređenja. U subotu nas čeka skidanje stare boje s dječjih sprava na igralištu te bojanje istih, sadnja cvijeća i trave, te bojanje žardinjera za cvijeće i betonskih dijelova klupa i stolova. Ovim putem obaviještavamo sve naše članove, a i ostale dobronamjernike i ljubitelje prirode da nam se priruže u novoj radnoj akciji i na taj način daju svoj doprinos zajednici. Poslije radne akcije društvo je osiguralo ručak i ugodno druženje za sve sudionike.

Ponesti :
Rukavice
Motiku, grablje, lopate i slično
Staru odjeću i obuću zbog bojanja sprava na dječjem igralištu
Dobru volju