Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

Velika radna akcija uređenja okoliša planinarskog doma “Kamenitovac”

Okupljanje u nedjelju, 14. travnja 2013. godine kod planinarskog doma “Kamenitovac” u 9.00 h.
Velika radna akcija "Vesela djeca" i uređenje okoliša planinarskog doma za "Proljeće na Bilogori"

Za nadolazeći vikend nam napokon stiže lijepo vrijeme koje možete provesti na svježem zraku u prirodi. Tom prilikom pozivamo sve naše članove, a i ostale dobronamjernike i ljubitelje prirode da nam se priruže u novoj radnoj akciji uređenja dječjeg igrališta na Kamenitovcu.
Nakon prve uspješno odrađene radne akcije čeka nas skidanje stare boje s dječjih sprava na igralištu te bojanje istih, sadnja cvijeća i trave, te bojanje žardinjera za cvijeće i betonskih dijelova klupa i stolova.

Ponesti :
• Rukavice
• Motiku, grablje, lopate i slično
• Staru odjeću i obuću zbog bojanja sprava na dječjem igralištu
• Dobru volju 

Voditeljica inicijative :