Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

Stipe Božić - K2 Trijumf i tragedija

srijeda, 26.listopada 2016. u 19 sati - Studijski odjel Narodne knjižnice Petar Preradović

Mjesec hrvatske knjige 2016. (15. listopada do 15. studenoga )
Knjiga K2-Trijumpf i tragedija potresna je i dramatična priča o usponu na tu "divlju planinu", sportskom trijumfu koji se prilikom silaska s vrha pretvorio u tragediju i grčevitu borbu za preživljavanje.
Autor Stipe Božić upravo je u ovoj knjizi ispripovijedao svoje najdramatičnije penjačko iskustvo, koje ga je dovelo do psihičkog i fizičkog ruba, tijekom kojeg se neprestano borio za svoj život i za život svojih penjačkih partnera.