Radna akcija uređenja dječjeg igrališta i okoliša oko planinarskog doma

“VESELA DJECA”
GRAĐANSKA INICIJATIVA HPD “BILOGORA” BJELOVAR
Voditeljica inicijative: Anamarija Kosar 095/906-5222

Obavještavamo sve naše članove, a i ostale dobronamjernike i ljubitelje prirode, kako Društvo organizira prvu ovogodišnju radnu akciju kod planinarskog doma "Kamenitovac".

Cilj radne akcije je uređenje dječjeg igrališta te uređenje okoliša oko planinarskog doma pa stoga ovim putem apeliramo na sve Vas koji imate dobru volju i slobodno nedjeljno prijepodne, da nam se pridružite.

Poslije radne akcije društvo je osiguralo ručak i ugodno druženje za sve sudionike.

Okupljanje u nedjelju, 10. ožujka 2013. godine kod planinarskog doma “Kamenitovac” u 9.00 h.

Ponijeti :

• Rukavice
• Motiku, grablje i slično
• Staru odjeću i obuću zbog bojanja sprava na dječjem igralištu
• Dobru volju

Vidimo se !