Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Filename: libraries/Functions.php

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

RADNA AKCIJA - priprema za 19. Proljeće na Bilogori

3. travnja 2016. (nedjelja) - 11.00 - okupljanje sudionika radne akcije u planinarskom domu "Kamenitovac"

Plan radne akcije :

1. UREĐENJE I ČIŠĆENJE OKOLIŠA PLANINARSKOG DOMA
" KAMENITOVAC " PREMA UPUTAMA KRUNOSLAVA KANEŠIĆA

2. UREĐENJE I ČIŠĆENJE NAŠIH PROSTORIJA U PLANINARSKOM
DOMU PREMA UPUTAMA VERE PAUŠKE

Nakon obavljenih radnih zadataka sudionike akcije očekuje jelo i piće.

Napomena: Za radnu akciju je potrebno ponijeti nešto od navedenog alata : motika, lopata, sjekira, grabljice, metla, pila, škare za obrezivanje voća, šatorsko krilo i sl.

Voditelj radne akcije :
Krunoslav Kanešić