Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

RADNA AKCIJA NA PLANINARCU

(četvrtak) 26. lipnja 2014. godine u 17.00 sati
Umjesto sastanka u K-2 ovaj četvrtak imamo radnu akciju i druženje na Kamenitovcu.

Pozivamo članove da se odazovu radnoj akciji košnje poučne plohe i dječjeg igrališta te uređenju okoliša na Kamenitovcu postoji mogućnost iznenađenja.

Ponesti prema mogućnostima:
• Rukavice
• Trimere, kosilice, motike, grablje, sjekire
• Košare, šatorsko krilo

Voditelj radne akcije :