Projekcija fotografija (Dugi otok-Ugljan-Pašman)

Projekcija fotografija s pohoda po otocima zadarskog arhipelaga.
Planinarac - 3.listopada 2013. u 18 sati.
Vodič donosi plan izleta Marunada (Lovran) - Učka(Knezgrad,Sisol)

Prošli je vikend šesnaest bilogorskih planinara pohodilo prelijepe otoke zadarskog arhipelaga, to je bio njihov pozdrav ljetu 2013god. Posjetili su Dugi otok, Park prirode "Telašćicu "i naravno jedan planinarski vrh Orljak(301m). Subotnji dan završen je šetnjom po zadarskoj Kalelargi uz zvukove morskih orgulja i dojmljivu zadarsku svjetlosnu instalaciju Pozdrav Suncu.
Nedeljno jutro, bilogorci su započeli trajektom iz Zadra do otoka Ugljana .Uspon na vrh Šćah(285m) trajao je oko 1h .Za taj mali trud bili su nagrađeni nezaboravnim pogledom na zadarski arhipelag. Drugi dio dana proveli su na otoku Pašmanu pohodeći Veliki Bokolj(274m) koji im je isto tako za nagradu poklonio pogled koji se dugo pamti i nosi u srcu. Bilogorci puni nove energije spremaju se za nove radosti koje nam donosi jesen sa svim svojim blagodatima!