Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

Izložba fotografija Šumske sklupture

Ekološka sekcija HPD Bilogora poziva sve planinare umjetnike s područja fotografije da do 1. svibnja 2013. dostave svoje fotografije u digitalnom obliku kod gospođe Vere Pauška na Gradskoj tržnici Bjelovar. Ovogodišnja tema je “Šumske skulpture”.

Svaki sudionik može poslati ukupno 10 fotografija. Odabrani radovi bit će postavljeni na izložbi u Narodnoj knjižnici Petar Preradović Bjelovar. Molim vas da uz fotografiju napišete njen naziv. Autore najboljih fotografija nagrađujemo prigodnim nagradama.
Za dodatne informacije obratiti se Elizabeti Kosar (095 906 52 23).