Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

Četvrtkom ponovo u(na) K-2

Od četvrtka 15.svibnja 2014. godine planinari HPD "Bilogora" svoja će neformalna druženja i sastanke održavati ponovo u svom kultnom okupljalištu caffe baru K-2 s početkom od 19.00 sati.

Članovi HPD "Bilogore" sastaju se od 20.siječnja 2011. svakog četvrtka na neformalnim druženjima na kojima se dobivaju i razmjenjuju informacije o izletima, radu Društva, pregledavaju fotografije (s CD-a) i prepričavaju planinarski doživljaji. Na druženja mogu dolaziti svi koje zanima tematika o planinarenju i ljepotama prirode bez obzira jesu li naši članovi .

Željko Vinković,
predsjednik HPD "Bilogora"