ZA DUŠU I TIJELE - MARIJA BISTRICA

7. srpnja 2013. (nedjelja) - MARIJA BISTRICA
-obilazak staze “ZA DUŠU I TIJELE”
– obilazak Hrvatskog nacionalnog svetišta Majke Božje Bistričke
Vođa puta: Đuro Gustović, 099/ 1951-466

Plan izleta :

07.00 – polazak s bolničkog parkirališta
9.00 – obilazak staze “ZA DUŠU I TIJELE” – MIRKO FULIR u organizaciji domaćina PD “Grohot”

Duljina obilaznice: cca 15 km, vrijeme trajanja obilaska: 4h 30min, težina obilaska: lagano, najniža točka: 166 m.n.v., najviša točka: 277 m.n.v.
– obilazak Hrvatskog nacionalnog svetišta Majke Božje Bistričke

Dolazak u Bjelovar u večernjim satima.
Svaki polaznik na izlet ide na vlastitu odgovornost. Molim planinare da ponesu uobičajenu planinarsku jednodnevnu opremu. Prijave i uplate za izlet mogu se izvršiti u prodavaonici „Zagrepčanka“ na Gradskoj tržnici (do 12 sati u subotu 29. lipnja 2013.). Vodič zadržava pravo promjene plana izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti.

Vođa puta: Đuro Gustović, 099/ 1951-466