Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

USKRSNI PONEDJELJAK NA KALNIKU

06.04.2015.(ponedjeljak) - Polazak u 7.00 sa bolničkog parkirališta .
Na izlet se ide osobnim automobilima.

PLANINARSKI IZLET NA USKRSNI PONEDJELJAK ODRŽATI ĆE SE NA KALNIKU PREMA PLANU KOJI NAM JE DOSTAVILO PLANINARSKO DRUŠTVO “ KALNIK “ KRIŽEVCI.

POČETAK POHODA JE U GORNJOJ RIJECI U 9,00 SATI.
NAKON HODANJE MOŽE SE OTIĆI AUTIMA IZ GORNJE RIJEKE DO PLANINARSKOG DOMA NA KALNIKU I POSLJEPODNE PROVESTI PO ŽELJI …( VRH VRANILAC, PENJANJE PO ZUBIMA , OBILAZAK STAROG GRADA… )

PLANINARSKI DOM JE OTVOREN IAKO JE BLAGDAN.

NA IZLET SE IDE OSOBNIM AUTOMOBILIMA .
SVATKO SE MORA SAM DOGOVORITI ZA PRIJEVOZ .

POLAZAK JE U 7,00 SATI SA BOLNIČKOG PARKIRALIŠTA.

VOĐA PUTA:
Tihomil 098/ 447-367