„USKRSNA ŠETNJA PO KALNIKU ″

Uskrsni ponedeljak -21. 04. 2014. godine.Ide se osobnim automobilima.Vodič: Tihomil Tomić, 098 /447-367

Uskrsni pohod kroz potok i klanac Šokot uz istoimeni slap pa sve do grada Malog Kalnika u zapadnim predjelima Kalnika.

Polazak je u 7,00 sati sa bolničkog parkirališta u Bjelovaru . Ide se osobnim automobilima , svatko se sam treba dogovoriti oko prijevoza .
Okupljanje sudionika je u središtu Gornje Rijeke do 9 sati, kada je polazak na pohod.
Trajanje pohoda je oko 4 sata hoda . Nakon obilaska staze može se automobilima otići do doma na Kalniku i tamo provesti ostatak dana.
Preporučuje se doći ranije, tako da se sudionici upoznaju sa znamenitostima mjesta i okolice.
Prijava za topli obrok ( grah s mesom ) je na startu pohoda (Gornja Rijeka ) , cijena je 20 kuna.

Svaki polaznik na izlet ide na vlastitu odgovornost. Molim planinare da ponesu uobičajenu planinarsku jednodnevnu opremu i dobro raspoloženje.Vodič zadržava pravo promjene plana izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti.

Vodič:Tihomil Tomić, 098 /447-367