Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

“TRAGOM PRVOG IZLETA VARAŽDINSKIH PLANINARA”

22.02.2015. (nedjelja) - staza nije zahtjevna - prijave i uplate izleta do 12 sati u subotu 14.veljače 2015.
Za prijaviti izlet treba imati obnovljenu markicu za 2015. Vodič puta: IVAN HERMAN (091 5903 880)

PLAN IZLETA:
6.00 Polazak autobusa s bolničkog parkirališta
8.00 Dolazak u Presečno (kraj Varaždinskih Toplica)
8.30 Prijava sudionika pohoda
9.00 Početak pohoda - obilježenom stazom prema Varaždinskim Toplicama.
Na stazi je 1 kontrolna točka.
Staza nije zahtjevna.
Predviđeno trajanje pohoda je cca 3sata.
12.00 Dolazak u Varaždinske Toplice
mogućnost posjete Zavičajnom muzeju
13.00 Ručak u hotelu Minerva (restoran Fortuna)
muzika i ples, mogućnost kupanja u hotelskom bazenu
14.00 Podjela priznanja za sudionike pohoda
17.00 Povratak u Bjelovar
Cijene dodatnih usluga: 30 kn startnina - uključen ručak u hotelu i karta pohoda
10 kn listić pohoda za ovjeru
15 kn korištenje bazena

Svaki sudionik izleta ide na vlastitu odgovornost. Izlet je organiziran isključivo za članove HPS-a sa kupljenom markicom za tekuću godinu. Planinarska oprema primjerena godišnjem dobu (gamaše).
Zainteresirani se mogu prijaviti i uplatiti izlet četvrtkom na druženju u Glamour caffeu od 17 do 19 sati kod g-đe Vere Pauška (mob.098 628 781) ili kod g-đe Gordane Česi na Gradskoj tržnici. ( do 12 sati u subotu 14.veljače 2015.)
Vodič zadržava pravo promjene plana izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti.