Renesansni planinarski pohod, Stankov vrh

29. kolovoza 2015. (subota) - 06.30 – polazak osobnim automobilima sa bolničkog parkirališta u Bjelovaru

7.40. – okupljanje na željezničkom kolodvoru Koprivnica
8.05. – polazak vlaka iz Koprivnice za Koprivničke Brege (na kolodvoru u Koprivnici se kupuje pojedinačna karta u iznosu 10,40kn
-polazak od Koprivničkih Bregi prema Stankovom vrhu (309 m) – ukupno oko 2 sata hoda (s jednom pauzom za kavu nakon 30 min.hoda)
-okrjepa kod Šumarske barake uz mogućnost pripreme planinarskog obroka na žaru (iz vlastitog ruksaka –tko želi može ponijeti kobasice, jeger, slaninu…)
-prezentacija renesansnog festivala, renesansne igre
-nakon odmora silazak prema PRC-u (Podravkin rekreacioni centar) uz odmore prema potrebi te povratak u Koprivnicu– ukupno oko 3 sata hoda ; povratak oko 15 sati
-organizator predviđa mogućnost prijevoza autobusom od PRC-a do Koprivnice
Završetak obilaska na Gradskim bedemima. Nastavak druženja i obilazak Renesansnog festivala u vlastitoj režiji prema željama i interesu svakog pojedinca.
• Dolazak u Bjelovar u večernjim satima.
Svaki polaznik na izlet ide na vlastitu odgovornost.
• Molim planinare da ponesu uobičajenu planinarsku jednodnevnu opremu te knjižicu HPO-a.
• U toku izleta možete kupiti Dnevnik Koprivničkog planinarskog puta za utiskivanje žigova kontrolnih točaka po cijeni od 30 kn.

Prijave i uplate za izlet mogu se izvršiti u Glamour caffeu svaki četvrtak od 18,00 sati ili po dogovoru s Verom ( 098/ 628-781) .
Vodič zadržava pravo promjene plana izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti.
Vođa puta:
Ivana Jančić, 095/ 9121-763