Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

RADNA AKCIJA_priprema za Proljeće na Bilogori

8. travnja 2018. (nedjelja)
11.00 - okupljanje sudionika radne akcije na „ Kamenitovcu“

Plan radne akcije :

1. UREĐENJE I ČIŠĆENJE OKOLIŠA PLANINARSKOG DOMA

Nakon obavljenih radnih zadataka sudionike akcije
očekuje jelo i piće i dobro druženje.

Napomena: Za radnu akciju je potrebno ponijeti nešto od navedenog alata : motika, lopata, sjekira, grabljice, metla, pila, škare za obrezivanje voća, šatorsko krilo i sl.

Voditelj radne akcije :
Đuro Gustović