Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

“Prva ovogodišnja” zimska šetnja na Kamenitovac

01. prosinca 2013. (prva nedjelja u mjesecu)
Polasci su ispred Sokolane u 9:00 i iz Luga u 9:30.

Kapa, šal, rukavice i dobra volja obavezan su dio opreme.
Po dolasku na dom, slijedi okrjepa i sastavljanje plana izleta za iduću planinarsku godinu (očekujemo vaše prijedloge).
HPS je poslao ogledni primjerak zidnog kalendara za 2014. godinu “Naše planine-jučer,danas,sutra koji će se također moći vidjeti i naručiti na Kamenitovcu.
Pozivamo vas da nam se pridružite.

Predsjednik HPD „Bilogora“
Željko Vinković