PROŠETAJMO NAŠOM BILOGOROM

23. veljače 2014. (nedjelja)
staza /plan.dom „Kamenitovac“ - Orovački vinogradi – Pohajdin bunar - mogućnost dalje Zakletište- Planinarac

9.00 Polazak s Planinarca
STAZA / planinarski dom „Kamenitovac“ - OROVAČKI VINOGRADI – POHAJDIN BUNAR ( tavanske delicije iz ruksaka na laganoj vatrici )
Za one koji će biti više hodački raspoloženi nakon kratkog odmora na Pohajdinom bunaru mogućnost nastavak šetnje „friško“ obilježenom stazom kroz markantne i neponovljive predjele Zakletišta.

Prijaviti se možete u trgovini „Zagrepčanka“ kod naših veselih planinarki Vere i Goge . Na šetnju ponijeti jednodnevnu planinarsku opremu, dobro raspoloženje, tavanske delicije te ponešto suhih drva (dovoljno je metricu prepiliti na pola). Kupaći kostim ovaj put nije potrebno ponijeti do izleta na Petrov vrh. Konačni dogovor oko ostalih potrebnih rekvizita na redovnom sastanku četvrtkom od 17 sati u caffe baru Chill out gdje će u isto vrijeme biti i projekcija fotografija „Grupne fotografije 2005. do 2013. godine.