Projekt VESELA DJECA - Otvorenje dječjeg igrališta

Pozivamo vas na popodnevno druženje na Kamenitovcu u subotu
25. svibnja od 14-16 h povodom otvaranja dječjeg igrališta nakon provedbe projekta „Vesela djeca“.

Uz uređeno igralište, svjež zrak i druženje očekuje Vas i degustacija biljnih proizvoda kako bi sve pobliže upoznali s dobrobiti prirode koja nas okužuje.

Prilikom otvorenja skupljati ćemo odjeću, obuću i igračke za djecu koja pohađaju V. Osnovnu školu Bjelovar.
Molimo Vas da ukoliko imate nešto od navedenog, a ne koristite ili Vam je viška, da donirate onima kojima je potrebnije.