Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

“PAPUČKI   JAGLACI “

13 . ožujka 2016. godine (nedjelja) - 6,00 Polazak sa bolničkog parkirališta - Prijave i uplate najkasnije do 5. ožujka 2016.(subota) do 12 sati.

8,30 Dolazak u Veliku kod Požege , jutarnja kava , priprema za uspon
9,00 Polazak na planinarske staze

Domaćini imaju u ponudi 5-6 staza primjerenih svim dobnim skupinama.
Trajanje hodanja 3-6 sati , ovisno koju stazu odaberete.

Bilo koju stazu odaberete nećete pogriješiti jer je svaka lijepa na svoj način.
Završetak hodanje je opet u Velikoj odakle smo i krenuli.

OBAVEZNO SE PRIDRŽAVAJTE UPUTA DOMAĆIH VODIČA JER
SE NA OVOJ MANIFESTACIJI SKUPI OKO 2000 PLANINARA.

Od 14,00 - Planinarsko druženje , ručak

Povratak u Bjelovar je u večernjim satima …
Svaki polaznik na izlet ide na vlastitu odgovornost. Molim planinare da ponesu uobičajenu planinarsku jednodnevnu opremu i dobro raspoloženje.
Prijave i uplate za izlet mogu se izvršiti kod Vere 098/ 628-781 , četvrtkom u Glamour-caffeu poslije 18 sati ili po dogovoru ali najkasnije do 12 sati u SUBOTU , 5. ožujka 2016.
Vodič zadržava pravo promjene plana izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti.

Vodič izleta: Tihomil Tomić, 098 / 447-367