Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

OGULIN - KLEK

Subota, 26.travnja 2014.- središnja proslava 140. obljetnice hrvatskog planinarstva.Zbog ograničenog broja putnika molim planinare da se prijave na vrijeme.Vodič izleta: Ivan Želipski (Čupo)

06.00 - polazak s bolničkog parkirališta
dolazak do Ogulina (oprema može ostati u autobusu)

Proslava 140. obljetnice hrvatskog planinarstva po programu organizatora
10.30 – Otvorenje proširene planinarsko-alpinističke i zbirke HGSS-a u Zavičajnom muzeju
11.00 – Svečana kulturno-umjetnička priredba „Klek-kolijevka hrvatskog planinarstva“
12.30 - Ogulin – Bjelsko (bus) – Dom na Kleku
14.30 - Dom na Kleku
pokazna vježba HGSS-a u blizini doma
odlazak na vrh (žig obljetnice i prigodan poštanski žig)
podjela prigodnih spomenica sudionicima pohoda
18.00 - Polazak prema Bjelskom (prema autobusu)
19.00 – Polazak prema Bjelovaru

Svaki polaznik na izlet ide na vlastitu odgovornost. Molim planinare da ponesu uobičajenu planinarsku jednodnevnu opremu.
Prijave i uplate za izlet mogu se izvršiti kod Vere i Goge u prodavaonici „Zagrepčanka“ na Gradskoj tržnici (do 12 sati u subotu 19. travnja 2014.).Zbog ograničenog broja putnika molim planinare da se prijave na vrijeme. Vodič zadržava pravo promjene plana izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti.Dodatne informacije o izletu kod vodiča izleta.

Vodič izleta: Ivan Želipski (Čupo),mob.(098/9654 -138)