Metlarska zabava

Grabovnica - 14.veljače 2015. (subota) - ide se osobnim automobilima.
Prijave za izlet četvrtkom na druženju u Glamour caffeu (od 17 sati).

Plan izleta:
7,00 – polazak s bolničkog parkirališta
8,00 – dolazak u Grabovnicu , 3 km od Čazme
Do 9 sati – dobrodošlica (razni namazi na kruhu, žestica, sokovi, čaj, kuhano vino, kava)
9,00 – pohod obroncima Moslavačke gore
kraća ruta – 2 sata
duža ruta – 3 sata
organizirano razgledanje Čazme i okolice autobusom

12,00 – ručak
Dvije vrste jela po želji, planinarski grah ili lovački gulaš, uz uvjet da prijavite tko što naručuje, radi osiguranja dovoljnih količina hrane. Organizatori izleta trebaju obavezno u prijavi do 10.veljače naznačiti količine. Pristupačne cijene pića.
Kotizacija je 40 kuna (uključuje piće i hranu na dobrodošlici te ručak).
Kotizaciju uplaćuje za sve vodič ili organizator izleta po dolasku.

” Metlarska škola”(izrada metli od brezovine), ples srca, ples pod maskama i s metlom, kao i druge zabavne igre uz živu glazbu.

Molimo sve sudionike izleta da sa sobom ponesu planinarsku jednodnevnu opremu (plan. cipele, jakne, kišnjače, kape, rukavice) te hranu, vodu i rezervnu odjeću. Zainteresirani se mogu prijaviti za izlet četvrtkom na druženju u Glamour caffeu
(od 17 sati) ili kod Goge na Gradskoj tržnici (do 12 sati u utorak 10. veljače 2015.). Svaki polaznik na izlet ide na vlastitu odgovornost.