“METLARSKA ZABAVA”

15.veljače 2014. (subota)- Grabovnica
Pohod obroncima Moslavačke gore
Traje 4 sata (staza nije zahtjevna)
Vodič:Ivan Herman (091/5903880)

Plan izleta:
7,00 – polazak s bolničkog parkirališta
8,00 – dolazak u Grabovnicu na imanje obitelji Salaj (“Božićna priča”)
9,00 – pohod obroncima Moslavačke gore
(Hodanju uz potok “jazbine” dabrova, posjet starom mlinu vodenici u Vučanima, vidikovcima uz vinograde, posjet tradicijskoj Moslavačkoj etno kući Tonković u Mikloušu,crkvi Sveti Vid ,vinogradima sa vidikovcem prema Zagrebu i Kalniku)
13,00 – povratak na imanje obitelji Salaj (ručak)
14,00 – “METLARSKA ŠKOLA”- ples pod maskama-zabava i druženje uz živu glazbu- tombola

POHOD: Traje 4 sata (staza nije zahtjevna)
KOTIZACIJA 30 KUNA ( zakuska i piće dobrodošlice, ručak, diploma Br(e)zoučilišta i živa glazba )

Svaki polaznik na izlet ide na vlastitu odgovornost. Molim planinare da ponesu uobičajenu planinarsku jednodnevnu zimsku opremu. Uplate za izlet mogu se izvršiti u prodavaonici „Zagrepčanka“ na Gradskoj tržnici (do 12 sati u subotu 08.veljače 2014.). Vodič zadržava pravo promjene plana izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti.Dodatne informacije o izletu kod vodiča izleta.

Vodič: Ivan Herman (091/5903880)