Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

MARTINJE U KUTJEVU

13 .studeni 2016. godine (nedjelja) - 5.30 polazak s bolničkog parkirališta
Vodič: Đuro Gustović, 099/195-14-66

9,00 DOLAZAK U KUTJEVO , SUDJELOVANJE U PROGRAMU KOJI ORGANIZIRA DOMAĆIN – pogledati plakat na vrhu

Povratak u Bjelovar je u večernjim satima …
Svaki polaznik na izlet ide na vlastitu odgovornost. Molim planinare da ponesu uobičajenu planinarsku jednodnevnu opremu i dobro raspoloženje.
Prijave i uplate za izlet mogu se izvršiti kod Vere 098/ 628-781 , četvrtkom u Glamour-caffeu poslije 18 sati ili po dogovoru ali najkasnije do 12 sati u SUBOTU , 05. STUDENOG 2016.)
Vodič zadržava pravo promjene plana izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti.

VODIČ IZLETA: Đuro Gustović, 099 / 195-14-66