Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

„KROZ GERONIMOVU ZEMLJU 2013.“

6.PREDBOŽIĆNA ŠETNJA BILOGOROM
UZ GRANICU SA ŠOŠONIMA
nedjelja,15.prosinca 2013.

PLAN ŠETNJE :
8,50 OKUPLJANJE - ŽELJEZNIČKI KOLODVOR
9,14 POLAZAK „ŽELJEZNIM KONJEM“
9,23 ŽELJEZNIČKA STANICA VELIKO TROJSTVO

null

ŽELJ. STANICA - VIDIKOVAC (196 m) – grebenom šuma FRLJANA – LIPE - KOSTANJIK – 12.00 „MARŠALOVA KANTINA“ (2,5 sata)
Uz dobro raspoloženje kod logorske vatre, kuhani bilogorski „crnjak“,pečenje ulovljene divljači vrijeme nam prebrzo prolazi
15.00 -„MARŠALOVA KANTINA“ - RAVNIČKI BRIJEG - VOŠĆENIK –– MIŠULINOVAC
16,44 Mišulinovac - 16,57 Bjelovar

Vrijeme povratka u Bjelovar je okvirno jer ovisi o tome koliko brzo ćemo uspjeti proći kroz granično područje sa Šošonima koji u ovom trenutku žive u miru loveći i pripremajući zalihe za zimu. ZA SLUČAJ NEPREDVIĐENIH SITUACIJA POTREBNO JE PONIJETI NAGLAVNU LAMPU I DOVOLJNO STRELJIVA A ODJEĆA I OBUĆA TE OSTALA OPREMA TREBA BITI PRILAGOĐENA ZIMSKIM UVJETIMA.
U bisagama uvijek imati dovoljno vatrene vode i lovine za bolje raspoloženje uz logorsku

Tomahawke
uvijek nosimo sa sobom