“ KESTENIJADA U HRVATSKOJ KOSTAJNICI “

10. listopada 2015. - subota - 6,30 polazak s bolničkog parkirališta

Plan izleta

06,30 Polazak sa bolničkog parkirališta

08,30 Dolazak u Hrvatsku Kostajnicu , jutarnja kava , razgledavanje grada

- UPLATA JEDNODNEVNE DOZVOLE OD 20,00 KUNA ZA BRANJE KESTENA
- UPLATA POVRATNE AUTOBUSNE KARTE OD KOSTAJNICE DO KESTEN- ŠUME
U IZNOSU OD 10,00 KUNA

OD 10,30 SATI SVAKIH POLA SATA DOMAĆINI SU ORGANIZIRALI PRIJEVOZ SA AUTOBUSIMA DO KESTEN-ŠUME NA ORGANIZIRANO BRANJE KESTENA

POVRATAK JE TAKOĐER ORGANIZIRAN SVAKIH POLA SATA OD 15,30 SATI

U HRVATSKOJ KOSTAJNICI JE MOGUĆA OKRIJEPA JER IMA DOSTA ŠTANDOVA SA RAZNOVRSNOM PONUDOM…..
Povratak u Bjelovar je u večernjim satima …
Svaki polaznik na izlet ide na vlastitu odgovornost. Molim planinare da ponesu uobičajenu planinarsku jednodnevnu opremu i dobro raspoloženje.
Prijave i uplate za izlet mogu se izvršiti kod Vere 098/ 628-781 , četvrtkom u Glamour-caffeu poslije 18 sati ili po dogovoru ali najkasnije do 12 sati u SUBOTU , 03. LISTOPADA 2015.)
Vodič zadržava pravo promjene plana izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti.

VODIČ IZLETA: Tihomil Tomić, 098/447367