Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

JAPETIĆ  - CERINSKI VIR

Izlet u Samoborsko gorje - 21.veljače 2016. (nedjelja) - vodič Marko Vujanović-Kotarščak

Plan izleta:

07.00 h. – Polazak s bolničkog parkirališta.

Dolazak prijevozom u selo Mali Lipovec (prijevoj Velika Vrata).
Odavde slijedi pješački uspon do planinarskog doma „Žitnica“ (815 m) na Japetiću. Vrijeme uspona = 45 min.

Nakon odmora u domu, krećemo prema vrhu Japetiću (KT HPO) 15 min.
Nastavljamo prema selu Cerini, gdje ćemo obići novi planinarski dom „Cerinski vir“ (nazvan po istoimenom slapu – udaljen 10-ak min. od doma) Vrijeme hodanja = 2 h.

I ovdje je planirano kraće zadržavanje, a onda slijedi još 20-ak min. spusta do sela Smerovišća, gdje nas čeka prijevoz kojim odlazimo do Samobora.

U Samoboru je predviđeno zadržavanje 2 h, povratak prema Bjelovaru
(s dolaskom do 19 h). Na ovom izletu biti će oko 3,30 h. hoda.

Prijave i uplate na redovnom druženju planinara u caffe baru „Glamour“ četvrtkom od 18,00 sati.

Rok za prijavu i uplatu je ponedjeljak, 15. veljače 2016. godine.

Svaki polaznik na izlet ide na vlastitu odgovornost.
Ponijeti uobičajenu jednodnevnu planinarsku opremu.
Izlet je organiziran isključivo za članove HPS-a sa kupljenom markicom za 2016. godinu. Dodatne informacije o izletu kod vodiča izleta.

Vodič zadržava pravo promjene plana izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti.

Vodič:
Marko Vujanović-Kotarščak