Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

Japetić

18. veljače 2018.(nedjelja) - 7:00 polazak s bolničkog parkirališta.
Vodič: Željko Pranjić (098 9676 343)

Plan izleta:

7:00 Polazak sa bolničkog parkirališta.

8:30 Nakon sat i pol vožnje stižemo do restorana „Šumski dvor“ (sleo Ivančići – Sveta Jana)
Polazak na planinarsku stazu je u 9:00 h. Trasa planinarenja: „Šumski dvor“ (336m) – pl.dom „Žitnica“(815m) – Japetić(879m) - pl.dom „Šoićeva kuća“ (374m). Trasa planinarenja se može izmjeniti što ovisi o vremenskim uvijetima . Povratak do Šoićeve kuće očekuje se oko 14:30 h.
15:30 Planirano kretanje za Samobor (kremšnite ..........)
17:00 Planirano kretanje za Bjelovar

Oprema: standardna za proljetne izlete, (višeslojna) odjeća i obuća, budite spremni na sve vremenske prilike (neprilike)

Uplate za izlet na uobičajen način.

Svaki polaznik na izlet ide na vlastitu odgovornost.

Vodič zadržava pravo promjene plana izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti.

Ukoliko imate pitanja u vezi izleta kontaktirajte me na 098 9676 343. Za ostale informacije posjetite www.hpdbilogora.hr

Lijep pozdrav,
Željko Pranjić