Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

IZLET U NEPOZNATO

12. listopada 2014.,nedjelja - Izlet je fizički primjeren svim uzrastima planinara. Prijave i uplate zaključno do 7.listopada 2014. godine.

Plan izleta :
06.00 – polazak s bolničkog parkirališta
Povratak u večernjim satima.

IZLET JE FIZIČKI PRIMJEREN SVIM UZRASTIMA PLANINARA
(od djece do starijih planinara )

Ponijeti planinarsku iskaznicu, dnevnik HPO, i ostale planinarske dnevnike, te osobnu iskaznicu ili putovnicu !!
Ponijeti hranu, vodu, vjetrovku, kabanicu i rezervnu odjeću
Mogućnost jela i pića u domu (ponijeti nešto eura)

Prijave i uplate za izlet mogu se izvršiti u prodavaonici „Zagrepčanka“ na Gradskoj tržnici zaključno do 7.listopada 2014. godine. Svaki planinar na izlet ide na vlastitu odgovornost, a djeca uz roditelje ili staratelje. Vodič izleta stoji vam na usluzi.

Sretno !
D.B., 097/ 711-6056