Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

ISSA – VIS

Petak, 4.svibnja 2018. - 9:30 sati polazak s bolničkog parkirališta
Vodič :Sonja Belamarić (098 205 078)

Težina ture u subotu: lagana, uspon oko 2 h, spust oko 1h, ukupno 5-6 h hoda
Oprema: standardna planinarska u skladu s prognozom
Prijevoz: autobus
Hrana: iz ruksaka, u subotu moguća organizirana večera

Opis izleta:
Petak 4.05.2018.
9: 30 Polazak s parkirališta. Vožnja do Splita uz zaustavljanje za jutarnju kavu i okrjepu. Trajekt za Vis (17:00-19:20). Vožnja autobusom do Komiže, smještaj u apartmane.

Subota 5.05.2018.
9:00 Polazak prema Humu (najviši vrh Visa, 570m/nv kto HPS-a). Dolazak na Hum za cca 2 h (u 11h). Kraći odmor.
Polazak prema planinarskoj kući „Sv. Andrija“. Dolazak oko 14h. Odmor. Ručak iz ruksaka.
Oko 15h polazak prema Visu. Dolazak u Vis oko 16h.
16:00-19:00 – Slobodno za vlastiti program, razgledavanje, muzej, kupovinu ....
19:30 ili kasnije - Povratak autobusom u Komižu. Po dogovoru moguće je dobiti večeru u lokalnoj taverni u Podšpilju (Menù 1. Viški specijalitet „Pašta fažol na brujet” i čaša crnog vina = 65,00 kn ili Menù 2. Gulaš od hobotnice = 75,00kn)

Nedjelja 6.05.2018.
Vrijeme za doručak i jutarnju šetnju po Komiži.
11:00 – napuštamo apartmane i idemo autobusom do Rukavca. Obilazak, te šetnja do uvale Srebrna. Moguće kupanje ovisno o vremenskim uvjetima (pripremiti sve potrebno u ruksaku).
Vožnja autobusom do Visa, a zatim trajektom do Splita (15.30-17:50).
Povratak u Bjelovar iza ponoći.

Napomena: Svaki izletnik ide na vlastitu odgovornost!
- Ponijeti rezervnu odjeću, vjetrovku, štapove za hodanje, kapu/šiltericu, kremu za sunčanje, sunčane naočale, vodu, nešto novca, planinarsku knjižicu i osobne dokumente.
- U slučaju lošeg vremena ili drugih okolnosti vodič može promijeniti plan i rutu izleta.
Vodič izleta:
SONJA BELAMARIĆ
Želimo nam vedro vrijeme i veselo raspoloženje!