Hrvatsko planinarsko društvo “Bilogora” Bjelovar

NAJAVA IZLETA I AKCIJA

HPD Bilogora

Kako postati naš član, platiti članarinu, podići iskaznicu…

Svi koji žele platiti godišnju članarinu, produžiti staru ili izvaditi (kupiti) novu iskaznicu Hrvatskog planinarskog saveza ili se učlaniti u HPD „Bilogora“ Bjelovar, mogu doći u firmu KONČIĆ, obrt za popravak odjeće, koja se nalazi u ulici Hrvatskih branitelja 12 (radi lakšeg snalaženja - park na Radićevu trgu, odmah uz mesnicu Jurušić!). Tamo kod Vesne mogu ostaviti ispunjenu pristupnicu za članstvo, suglasnost roditelja (za mlađe od 18 godina) i potvrdu o plaćanju ili novac! Za par dana po zahtjevu mogu doći po iskaznice.

ČLANARINE:
DJECA DO 10 GODINA 4,00 €
MLADEŽ OD 10-18 GODINA 10,00 €
UMIROVLJENICI 10,00 €
OSTALI ČLANOVI - SENIORI 15,00 €
Članarina uključuje i cijenu iskaznice.

Članarinu je moguće uplatiti:
- na račun HPD BILOGORA BJELOVAR, IBAN HR7324020061100070573 s pozivom na broj 3211-2024, opis plaćanja ime i prezime
- preko usluge KEKS pay, opis plaćanja: IME I PREZIME, ČLANARINA ZA 2024. GOD.
- uplatom u blagajnu kao i do sada u Končiću

Za preuzimanje članskih markica iskaznice dostaviti u Končić.

keks pay

Pristupnica za članstvo
SUGLASNOST RODITELJA / STARATELJA ZA SUDJELOVANJE, FOTOGRAFIRANJE I SNIMANJE DJECE NA IZLETIMA I AKCIJAMA HPD „BILOGORA“ BJELOVAR ZA 2024. GODINU

A evo i fotke izloga KONČIĆA, da ga lakše pronađete!

končić

E-mail lista
Primajte obavijesti o akcijama i izletima i prijavite se na našu mail listu

SADRŽAJ RUBRIKE