DANI HRVATSKIH PLANINARA_VINICA-DUGA RESA

nedjelja, 29.lipnja 2014.
Vodič izleta: Ivan Želipski (Čupo),mob. (098/9654 -138)

U sklopu obilježavanja 140 godina hrvatskog planinarstva pod visokim pokroviteljstvom Predsjednika RH dr. Ive Josipovića

Plan izleta:
06.00 - polazak s bolničkog parkirališta
- dolazak do Duga Rese
9.00 – polazak sa gradskog kupališta na izlete
1. Vinica – Martinščak – Vinica – Duga Resa
2. Sv. Rok – Roganac – Duga Resa
3. Vožnja čamcima po rijeci Mrežnici
Obilazak kontrolnih točaka HPO (Vinica (321 m), Martinščak (346 m)
16.00 – Svečano zatvaranje skupa na gradskom kupalištu
Dodjela Spomenica prisutnim društvima
Predstavljanje domaćina slijedećih Dana hrvatskih planinara na Mosoru
Dolazak u Bjelovar u večernjim satima

Svaki polaznik na izlet ide na vlastitu odgovornost. Molim planinare da ponesu uobičajenu planinarsku jednodnevnu opremu. Prijave i uplate za izlet mogu se izvršiti četvrtkom na druženjima u K-2 (od 19 sati) ili kod gospođe Vera Pauška (mob. 098/628781). Rok za prijavu je 21. lipnja 2014. (subota) do 12:00 sati. Vodič zadržava pravo promjene plana izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti. Dodatne informacije o izletu kod vodiča izleta.

Vodič izleta: Ivan Želipski (Čupo), mob:(098/9654 -138)