9. VIROVITIČKI SUSRET PLANINARA

1. lipnja 2014. (nedjelja) - U ponudi su dvije staze po 3 sata hoda i jedna kraća od 1,30 sati. U slučaju nedovoljnog broja zainteresiranih za popunu autobusa na izlet se ide osobnim automobilima. Vodič : Đuro Gustović (099/195-1466)

Plan izleta:

7:30 – polazak s bolničkog parkirališta
Susret će se održati kod planinarske kućice na Brusovima.
Polazak na staze u 9,30 sati. U ponudi su dvije staze po 3 sata hoda i jedna kraća od 1,30 sati.
U 13 sati je ručak (grah po cijeni od 20 kn.). Piće po povoljnoj cijeni.
Planinarska kućica Brusovi nalazi se uz glavnu cestu Virovitica –G. Polje.
.
Svaki polaznik na izlet ide na vlastitu odgovornost. Molim planinare da ponesu uobičajenu planinarsku jednodnevnu opremu.

U slučaju nedovoljnog broja zainteresiranih za popunu
autobusa na izlet se ide osobnim automobilima.

Prijave i uplate za izlet mogu se izvršiti u prodavaonici „Zagrepčanka“ na Gradskoj tržnici. Rok za prijavu je 24. svibnja 2014. (subota) do 12:00 sati. Vodič zadržava pravo promjene plana izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti. Dodatne informacije o izletu kod vodiča izleta.

Svim učesnicima želimo ugodan provod !

Vodič : Đuro Gustović
043 /231–025