5. Pohod slavonskim planinama

17. svibnja 2015. (nedjelja)
4.00 – polazak s bolničkog parkirališta. Vođa puta: Nenad Mučurlija ( 095 8428529 )

Plan izleta:

4.00 – polazak s bolničkog parkirališta

7:00 Zvečevo - polazak svih planinara prema programu Pohoda.
Na mjestima većih pauza bit će ponuđena voda, napitci i čaj ako bude hladno.

A) zahtjevnija - za one koji planiraju hodati do Petrovog vrha ( oko 9 sati)
B) prosječna - za one koji planiraju hodati manje; od Zvečeva preko Ljutoča do Međe i Crnog vrha. Povratak na Zvečevo, po potrebi dijelom prijevoz.
Ukupno cca 6 sati hoda (moguće su prilagodbe)
18,00 sati - dolazak do pl. doma Petrov vrh - završetak Pohoda

Spuštanje u Daruvar gdje čeka autobus

Povratak u Bjelovar oko 22 sata.

Svaki polaznik na izlet ide na vlastitu odgovornost.
Molim sve sudionike izleta da sa sobom ponesu planinarsku jednodnevnu opremu te hranu, vodu i rezervnu odjeću. Zainteresirani se mogu prijaviti i uplatiti izlet četvrtkom na druženju u Glamour caffeu (od 18 sati) ili kod Goge na Gradskoj tržnici .

Želim vam ugodno druženje i boravak u prirodi !

Vođa puta:
Nenad Mučurlija ( 095 8428529 )