4. POHOD SLAVONSKIM PLANINAMA, dionica KRNDIJA

Subota, 17.svibnja 2014.- 4. pohod slavonskim planinama.U slučaju nedovoljnog broja zainteresiranih za popuniti autobus, ići će se osobnim automobilima.
Rok za prijavu je subota, 10.svibnja do 12:00 sati. Vodič izleta: Dražen Hudoletnjak ( mob091/536-6045)

Plan izleta:

3:00 – polazak s bolničkog parkirališta.
- dolazak do planinarske kuće Borovik.

4. pohod slavonskim planinama, dionica Krndija po programu organizatora
7:00 – Okupljanje planinara kod planinarske kuće Borovik (KT 16), pozdravna riječ organizatora i otvaranja Pohoda
7:30 – kreće se na pohod, u dvije grupe:
A) zahtjevnija - za one koji planiraju hodati cijelim putem, 11 sati, do pl. kuće Tivanovo
B) prosječna - za one koji planiraju hodati oko 6 sati; od Borovika do Lončarskog visa
11:15 – dolazak na KT 17, željeznička postaja Londžica
12:30 – dolazak na Bedemgrad, KT 18
13:30 – dolazak na Lončarski vis, KT 19, odmor, završetak hoda lakše B grupe (odmor na Paulinovcu)
16:30 – dolazak na Dobru vodu, KT 20, odmor i silazak do pl. kuće Tivanovo
18:30 – dolazak do pl. kuće Tivanovo u Gazijama – kraj hodanja, odmor i druženje
19:30 – povratak prema Bjelovaru, dolazak u kasnim večernjim satima

Na mjestima većih pauza bit će ponuđena voda, osvježavajući napitci i čaj ako bude hladno. Onima koji to žele, prevest će se prtljaga (presvlaka, hrana i slično) do odmorišta i kasnije do pl. kuće. Organizirana prehrana tijekom dana nije predviđena.

Svaki polaznik na izlet ide na vlastitu odgovornost. Molim planinare da ponesu uobičajenu planinarsku jednodnevnu opremu.

Prijave i uplate za izlet mogu se izvršiti kod Vere i Goge u prodavaonici „Zagrepčanka“ na Gradskoj tržnici. Rok za prijavu je subota, 10.svibnja do 12:00 sati.Zbog ograničenog broja putnika molim planinare da se prijave na vrijeme. Vodič zadržava pravo promjene plana izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti. Dodatne informacije o izletu kod vodiča izleta.

Vodič izleta: Dražen Hudoletnjak ( mob091/536-6045),email: [email protected]