18. PROLJEĆE NA BILOGORI

19. travnja 2015., nedjelja ( 8,00-9,00 sati) okupljanje planinara i izletnika

Dragi prijatelji,
naše Društvo Vas poziva da nam se pridružite u svečanom i aktivnom obilježavanju naše manifestacije Proljeće na Bilogori te tako uveličate naše slavlje. Zauzvrat vam nudimo upoznati Vas s ljepotama naše Bilogore, skromno vas počastiti i proveseliti se s vama. Veselimo se našem susretu!
Program:
8.00 – 9.00 okupljanje planinara i izletnika u Planinarskom domu Kamenitovac
9.15 pozdravne riječi dobrodošlice domaćina i polazak na izlete po Bilogori
9.30 polazak I staza „Kamenitovac – Orovački vinogradi - Pohajdin bunar – Kamenitovac“
( dužina 14 km – trajanje 4,5 sata ) - “ Žestoka staza“ za one koji žele puno hodati
9.45 polazak II staza Obilaznica „Bilogorskim stazama“ –„Staza najljepših vidika“
( dužina 11 km - trajanje 3,5 sata laganog hoda)
dnevnik se može kupiti u Domu; za uspomenu se dobije značka obilaznice.
10.00 polazak III staza „ Kamenitovac – Orovački vinogradi – Kamenitovac – „Romantična staza“
( dužina 9 km – trajanje 2,5 sata )

13.00 – 14.00 ručak planinara i ostalih gostiju
14.00 dodjela znački obilaznice „Bilogorskim stazama“ i zajedničko druženje
Za ručak po prigodnim cijenama vodiči trebaju po dolasku kupiti bonove za cijelu grupu.

17.00 Župna crkva Presvetog Trojstva – koncert na povijesnim orguljama
polusatni koncert ozbiljne glazbe magistra glazbe Marka Đurakića

Molimo vas da nas obavijestite o svom dolasku (098/449-989 ili [email protected]).

Predsjednik HPD „Bilogora“
Željko Vinković