17. PROLJEĆE NA BILOGORI

13. travnja 2014.(nedjelja) - Želimo Vas upoznati s ljepotama naše Bilogore, počastiti vas i proveseliti se s vama pa Vas molimo da nam svojim prisustvovanjem uveličate našu obljetnicu.

90. obljetnice planinarstva u Bjelovaru

Program:

8.30 – 9.30 okupljanje planinara i izletnika u Planinarskom domu Kamenitovac
9.30 pozdravne riječi dobrodošlice domaćina i prigodno obraćanje gostiju
10.00 polazak - Obilaznica „Bilogorskim stazama“–(dužina 11 km/3-4 sata)
Obilježena je slovom „B“ i ima četiri kontrolne točke; traje 3-4 sata laganog hoda; dnevnik se može kupiti u Domu; za uspomenu se dobije značka.
10.15 polazak - staza „Kamenitovac“–Orovački vinogradi–„Kamenitovac“ (dužina 9 km/3- 3,5 sata laganog hoda)
14.00 ručak planinara i ostalih gostiju
14.30 dodjela znački obilaznice„Bilogorskim stazama“ i druženje uz živu glazbu.
Odmah po dolasku kod prijave vodiči puta trebaju kupiti bonove za ručak. Molimo vas da nas obavijestite o svom dolasku (098/449-989 ili [email protected]

Predsjednik HPD Bilogora: Željko Vinković