16. proljeće na Bilogori

21.travnja 2013. (nedjelja)
Dragi prijatelji, naše Društvo Vas poziva da nam se pridružite u svečanom i aktivnom obilježavanju naše manifestacije „Proljeće na Bilogori“. Želimo Vas upoznati s ljepotama naše Bilogore, skromno vas počastiti i proveseliti se s vama. Veselimo se našem susretu!

Program:
8.30 – 9.30 okupljanje planinara i izletnika u Planinarskom domu Kamenitovac

9.45 pozdravne riječi dobrodošlice domaćina

10.00 polazak na Obilaznicu „Bilogorskim stazama“ – (dužina 11 km – trajanje 3-4 sata)
Obilježena je slovom „B“ i ima četiri kontrolne točke; traje 3-4 sata laganog hoda; dnevnik se može kupiti u Domu; za uspomenu se dobije značka

10.15 polazak na stazu pl. dom „Kamenitovac“ – Vidikovac – pl. dom „Kamenitovac“
(dužina 10,5 km – 3,5 sata laganog hoda)

10.30 polazak na stazu pl.dom „Kamenitovac“ – Romska kuća – pl.dom „Kamenitovac“
(dužina staze 7 km – 2,5 sata laganog hoda)

14.00 ručak planinara i ostalih gostiju

14.30 dodjela znački obilaznice „Bilogorskim stazama“ i zajedničko druženje

Odmah po dolasku kod prijave vodiči puta trebaju kupiti bonove za ručak.

Predsjednik HPD Bilogora:
Željko Vinković