Plan rada Ekološke sekcije za 2013. godinu

1. ožujka 2013. godine održan je sastanak Ekološke sekcije HPD Bilogora. Na sastanku su prisustvovali Elizabeta Kosar, Karlo Polašek, Mira Gojević i Željko Vinković. Glavna tema je bila izrada plana rada Ekološke sekcije za 2013. godinu.

Plan rada

› zamjena postojećih plakata na poučnoj stazi
› 10.3. - Građanska inicijativa „Vesela djeca“ - radna akcija (dječje igralište)
› 16.3. - Građanska inicijativa „Vesela djeca“ - radna akcija (dječje igralište)
› 28.4. - Rudnik sveta Barbara i bot. vrt Suban (Samoborsko gorje) (Elizabeta Kosar)
› 8.12. - Međunarodni dan planina - SPS (Ekološka sekcija)
› Predavanje: Kristali, minerali i stijene (predavač Boris Varat)
› Izložba fotografija “Šumske sklupture”
› Izrada hranilica za ptice
› Predavanje i izlet: Najstariji Brijest u Europi
› Posjet gljivarskoj sekciji u Čazmi (15.09.2013.)