Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

PLANINARSKA GRUPA OŠ ZAPRUUĐE GOJZEKI – HPD ŽELJEZNIČAR na Bilogori

Impresije s izleta na Bilogoru: PLANINARSKA GRUPA GOJZEKI posjetila PD Kamenitovac.

Cilj ovog izleta je Bjelovarsko-bilogorska županija, jedina hrvatska županija koja u svom nazivu ima neku planinu, u ovom slučaju goru. Osim toga to je i hrvatska županija koja bilježi porast broja stanovnika!...

Cijeli članak pročitajte na stranicama Planinarske grupe Gojzeki