O Ravnoj gori (14. - 15. veljače 2009.)

Domaćinima Filićevog doma zahvaljujemo se na toplom dočeku, prekrasnim vidicima, vrlo stručnom i vrhunskom vođenju po ravnogorskoj obilaznici predsjednika PD Ravna gora Marijana Fabete i tajnika Nenada Kobala.

Zahvaljujemo se i planinarkama na odličnim kobasicama, kuhanom vinu i gulašu, srdačnom dočeku i ugodnom boravku. Ostalim planinarima toplo preporučujemo ravnogorsku obilaznicu i suradnju s PD Ravna gora koje ove godine slavi devedesetu obljetnicu. Peti pohod Tragom prvog izleta varaždinskih planinara održat će se 28. veljače 2009. godine, a Društvo povodom svoje velike obljetnice 25. i 26. travnja i 29. i 30. kolovoza 2009. organizira pohod planinarskom obilaznicom po Ravnoj gori.
Srdačno pozdravljamo sve planinare PD Ravna gora iz Varaždina i nadamo se i budućoj prijateljskoj suradnji.