Petrova gora 2008

Listopadski izlet - Petrova gora

Kako nam je bilo... Piše: Željko Pranjić

Očekivao sam puno manje od listopada, ali ove godine nas je podario izuzetno pitomim vremenom. To znači da je bio topao sunčan dan, idealan za hodanje po ne baš prezahtjevnoj Petrovoj gori. Moglo bi se o Petrovoj gori pisati i pisati, ali obići je, tek je to puni doživljaj njene povijesti i legendi što ih se sjećamo iz raznih priča, bilo onih starijih ili ovih novijih povjesničara, i još ako ste te sreće pa imate tako dobrog domaćina (Olivera) kao što smo to mi imali, zabava je sigurna.