Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hpdbilog/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “BILOGORA” BJELOVAR

Petrova gora 2008

Listopadski izlet - Petrova gora

Kako nam je bilo... Piše: Željko Pranjić

Očekivao sam puno manje od listopada, ali ove godine nas je podario izuzetno pitomim vremenom. To znači da je bio topao sunčan dan, idealan za hodanje po ne baš prezahtjevnoj Petrovoj gori. Moglo bi se o Petrovoj gori pisati i pisati, ali obići je, tek je to puni doživljaj njene povijesti i legendi što ih se sjećamo iz raznih priča, bilo onih starijih ili ovih novijih povjesničara, i još ako ste te sreće pa imate tako dobrog domaćina (Olivera) kao što smo to mi imali, zabava je sigurna.