›› Face sa Svetog brda

Već godinama su izleti na Velebit najcjenjeniji ali i najteži dio godišnjeg plana HPD-a „Bilogora“ . Izuzetak nije bio ni ove godine, a obilazio se južni Velebit kroz surovi kanjon Male Paklenice te dalje preko Ivinih vodica i atraktivnog vrha Vlaški grad na Sveto brdo, najmarkantniji vrh Velebita.
više o tome ››

›› Bilogorci na prvom ovogodišnjem snijegu

Bilogorski planinari u velikom broju uživali na Medveđaku u prvom ovogodišnjem snijegu.

›› Iz Kupreškog polja na Veliki Vitorog

Dvadeset planinara HPD-a „Bilogora“ Bjelovar i osam članova PK-a „Hrvatskog liječničkog zbora“ iz Zagreba planinarilo je sedmu godinu zaredom po planinama BiH. Ovaj put obišli smo Kupreško polje, vrh Veliki Vitorog i izvore Plive.

›› JEDAN JE VELEBIT

S ovogodišnjim trinaestim izletom u deset godina zaokružujemo sliku cijelog Velebita. Da zatvorimo cijeli krug ostaje nam posjetiti Debeli kuk, Stapinu i Kamenu galeriju.
više o tome ››

›› IZLET U NEPOZNATO 2014.

Boč (978 m)_Slovenija - 12.listopada 2014.

1 / 12 |  1 2 3 >  Last ›