Hrvatsko planinarsko društvo “Bilogora” Bjelovar

95 GODINA HPD BILOGORA

›› 95 GODINA HPD BILOGORA

Tue, June 18, 2019 - 6:06:07

Tri važna događaja u postojanju HPD Bilogore obilježavaju tekuću 2019. godinu Prvi se već dogodio-24. veljače ove godine, na svečanoj je Skupštini društva na planinaskom domu Kamenitovac proslavljena 95.godišnjica osnutka i rada HPD Bilogore čime su se bjelovarski planinari svrstali među najstarija organizirana društva u Hrvatskoj.

›› PROLJEĆE NA BILOGORI

Tue, June 18, 2019 - 6:03:59

Jednom godišnje, polovicom travnja, Bilogora i planinarski dom Kamenitovac nađu se u središtu planinarskih zbivanja. Tada se na platou ispred doma, čekajući da krenu nekom od staza, nađe nekoliko stotina planinara i onih što vole prirodu na manifestaciji „Proljeće na Bilogori“.

EU projekt

›› PREKO 452 TISUĆA KUNA IZ EU DO POUČNE STAZE!

Tue, June 18, 2019 - 6:03:00

I nove generacije bjelovarskih planinara žele ponešto ostaviti u naslijeđe. Ovoga ljeta su nakon prilično dugih i zahtjevnih priprema, započeli radovi na izgradnji „Poučne staze Bilogora“ (idejna začetnica projekta Anamarija Pađan, projektantica Adela Zobundžija).

E-mail lista
Primajte obavijesti o akcijama i izletima i prijavite se na našu mail listu

SADRŽAJ RUBRIKE